wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

cudzy

Zapraszamy do podróży do zmysłowych rozkoszy wina, geograficznej finezji i kulturowej głębi...

Wyobraź sobie, że podróżujesz po niezwykłych krajach i odległych zakątkach świata, przyjemnie…? Takie marzenie są na wyciągnie ręki, wystarczy, że sięgniesz po… wino. Każde butelka to inna ekscytująca podróż, bowiem każdy łyk przybliża nas do winnicy i z każdym łykiem coraz lepiej rozumiemy emocje, które towarzyszą sommelierowi przy komponowaniu ferii smaków i aromatów.
Katalog win Partner Center zachęca do odkrywania nowych doznań smakowych, a my chętnie zostaniemy Twoim przewodnikiem po świecie win. Poprzez naszą wyszukiwarkę pomożemy wybrać Ci trunek idealny na spotkanie z przyjaciółmi, kolację we dwoje czy też na chwilę relaksu z kieliszkiem w ręku.

Picie wina to wspaniała przygoda i niezapomniane doświadczenia. Wino to jeden z niewielu trunków, który jest czymś więcej niż alkoholem. Dobre wino to przede wszystkim emocje. Fascynacja towarzysząca twórcy podczas hodowli odpowiednich odmian winogron oraz komponowania smaku, a także ekscytacja osoby otwierającej wino, charakter okoliczności w jakich trunek jest spożywany oraz towarzystwo, w którym rozkoszujemy się smakiem.

W krótkim przewodniku po świecie wina zawarliśmy informacje, które pomogą Wam poznać zasady podawania tego trunku oraz metody łączenia go z różnymi potrawami. Opowiadamy także o najpopularniejszych szczepach winogron, abyście w pełni mogli się rozsmakować w każdym łyku danego wina i wybrać swój ulubiony smak, zapach, kolor, konsystencję. Zwracamy także, uwagę na prozdrowotne właściwości wina, a prawdziwym pasjonatom polecamy szczególnie część poświęconą zakładaniu piwniczek. Dobrze wyposażona piwniczka z winem to wizytówka domu i symbol dobrego smaku gospodarzy.

Kieliszki w dłoń, czas na podróż po świecie wina.

 

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca