wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

cudzy

Partner Center - Wino to nasza pasja

Od 3 dekad Partner Center dba, aby klienci otrzymywali wina najlepszej jakości. Z powodzeniem łączymy pasję z wiedzą na jego temat…

Nasza pasja spotyka się z wiedzą oraz doświadczeniem dlatego jesteśmy jednym z czołowych importerów i dystrybutorów win. W ofercie posiadamy setki doskonałych trunków z renomowanych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych konkursach jakości alkoholi. Zaopatrujemy zarówno rynek HoReCa - hotele i restauracje jak i kanał nowoczesny - sieci handlowe.

Do tej pory nasza praca została doceniona wielokrotnie. Otrzymaliśmy prestiżowe nagrody Lidera Rynku, Godło Inwestor w Kapitał Ludzki, Szafirową Statuetką Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także certyfikat systemu jakości ISO 9001:2001 w zakresie importu i dystrybucji win i alkoholi. Dwukrotnie zdobyliśmy także Medal Europejski.

Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieramy zarówno akcje społecznościowe jak i propagujemy odpowiedzialne spożywanie alkoholu. Nasze aktywności mają na celu zmianę mentalności zarówno na płaszczyźnie konsumpcji jak i sprzedaży alkoholu.

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca