wino zrodzone z pasji

partner center to 26 lat pasji i doświadczenia

o nas

 

Strona 1 z 91

CHARAKTERYSTYKA

Pósłodkie wino o lśniącej złotej barwie i intensywnym aromacie dojrzałych jabłek, a także soczystych gruszek podkreślonych miodowymi nutami. Wino w smaku lekkie i niezwykle orzeźwiające z subtelnym finiszem.

CHARAKTERYSTYKA

Gift Box: Cabernet Sauvignon de Purcari + kieliszek

Wytrawne wino o ceglastej barwie z ciemnymi refleksami. Na podniebieniu bogaty aromat mięty, zielonej papryki i dzikich jagód. W smaku pełne, aksamitne taniny z pięknymi, pikantnymi nutami wanilii komponują bardzo eleganckie, przyjemne i łagodne wino z długim finiszem.

CHARAKTERYSTYKA

Gift Box: 2x Federico Paternina Banda Azul Crianza + 2 kieliszki

Wino wytrawne o jasnej rubinowej barwie o wyjątkowo delikatnym basamiczno-kwiatowym aromacie. Na podniebieniu wino jest kompletne, właściwe dla klasycznego stylu Rioja, Wino ukazuje pełne i słodkie owoce z bardzo przyjemnym zakończeniem.

CHARAKTERYSTYKA

Wino Federico Paternina Tempranilo to klasyka hiszpańskiego winiarstwa z jednej z najbardziej uznanych na świecie winiarni. Natomiast szczep tempranilo to niekwestionowany król wśród hiszpańskich win, który trafił do Hiszpanii dzięki mnichom. Miękkie taniny w połączeniu z niską kwasowością powodują iż idealnie nadaje się podawania z czerwonymi mięsami lub dojrzałymi serami

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca