wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Partner Center – Wino to nasza pasja – import i dystrybucja win z całego świata - Wyniki wyszukiwania
Strona 1 z 51

CHARAKTERYSTYKA

Wino czerwone wytrawne o ciemno czerwonej barwie i aromatach świeżych owoców z nutką konfitury, anyżu, korzennych przypraw, drzewa cedrowego, tytoniu, czekolady oraz pieprzu. W smaku dojrzałe, dobrze zrównoważone, z lekko wyczuwalnymi taninami, przyjemnie owocowe, w szczególności wyczuwalne wiśnie, maliny, migdały i eukaliptus.

CHARAKTERYSTYKA

Wino białe wytrawne o jasno-żółtej barwie z zielonymi refleksami. Aromaty owoców tropikalnych, z delikatnymi nutami kwiatowymi. W smaku wino wyjątkowe o idealnej równowadze pomiędzy delikatną kwasowością a ożywczymi owocami na finiszu.

CHARAKTERYSTYKA

Wino czerwone półwytrawne o ciemno czerwonej barwie i aromatach świeżych owoców z nutką konfitury, anyżu, korzennych przypraw, drzewa cedrowego, tytoniu oraz czekolady. W smaku elegancki, pełny z delikatnie wytrawnymi taninami, które prowadzą do długiego, lekko pikantnego finiszu.

CHARAKTERYSTYKA

Wino białe półwytrawne o jasno-żółtej barwie z zielonymi refleksami. Aromaty lekko-owocowe, z dominującym melonem i brzoskwinią oraz delikatną nutką minerałów. Na podniebieniu przyjemnie owocowy, z wyczuwalnymi nutami fig i melona. W smaku zrównoważony, delikatnie wytrawny, lekko rozgrzewający przy wydłużającym się finiszu.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca