wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Naukowcy od wielu lat zwracają uwagę i alarmują, że musimy zacząć żyć w zgodzie z naturą. W przeciwnym razie nasza planeta dostanie prawdziwej zadyszki...By tak się nie stało, musimy zwrócić się w kierunku ekologii. To właśnie w niej szukamy poprawy jakości życia.


Oczywiście jedną z najważniejszych dziedzin, w których bio odgrywa coraz większą rolę, jest żywność. Codziennie staramy się sięgać po produkty ekologiczne. To już nie moda, a styl życia. Oczywiście ekologiczne trandy pojawiły się także w branży winiarskiej. Ale tu sprawa jest bardziej skomplikowana. Winiarze stanęli bowiem przed wyborem, czy stosować wszelkie nowoczesne udogodnienia, zapewniając sobie wysoką wydajność upraw, czy też pozostać przy tradycyjnych metodach, znacznie bardziej pracochłonnych ale w zgodzie z matką Ziemią. Jednak szczęśliwie dla nas wszystkich uprawa ekologiczna święci triumfy, bowiem to coś więcej, to swego rodzaju filozofia, której jest co raz więcej wyznawców.
Partner Center także obserwując trendy konsumenckie proponuje ecoGAIA - niezwykle intrygujące wina. Zbudowane z klasycznych hiszpańskich szczepów i wyprodukowane przy użyciu naturalnych metod produkcji, ze szczególną troską o ziemię.
eccoGAIA Verdejo – to wino wytrawne, bogate w owocowe aromaty dojrzałych gruszek, zielonych jabłek z delikatną nutą przypraw. Eksponuje świeżością i wysoką naturalną kwasowością, dzięki czemu jest niezwykle aromatyczne i pełne w smaku. Doskonałe jako aperitif lub jako towarzysz białego  mięsa i miękkich serów.
ecoGAIA Tempranillo – to wino wytrawne, bogate w owocowe aromaty dojrzałych wiśni oraz śliwek. Portretuje się miękkimi taninami i niskim poziomem kwasowości, przez co doskonale pasuje do grillowanych mięs, wędlin i dojrzałych serów.
Partner Center przy wyborze tych win kierował się jakością ale i ceną. Zależało nam aby był to produkt w bardzo dobrej relacji ceny do jakości a jednocześnie aby był on osiągalny dla większości konsumentów, bowiem ceny artykułów ekologicznych na rynku polskim są niestety wciąż relatywie droższe od standardowych.
Zostań z nami orędownikiem filozofii ECO – zasmakuj eccoGAIA!

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca