wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

W ostatnich dniach w kilku najważniejszych portalach i magazynach dedykowanych segmentowi Horeca ale i nie tylko ukazał się wywiad z Adamem Drozdowskim - Członkiem Zarządu Partner Center, w którym szef działu handlowego obsługującego gastronomię przedstawia program pomocowy dla swoich klientów. Pomoc odbiła się szerokim echem po branży gastronomicznej ale także i mediach.

Artykuł można przeczytać w kilku najważniejszych portalach internetowych jak: Wiadomości Handlowe, Horecanet.pl, Ouichef.pl, Handelextra.pl ale także w wydaniach drukowanych jak Food Service czy Handel.

Program został entuzjastycznie przyjęty przez branżę. Wyjątkowo cieszą nas fantastyczne opinie osób od lat związanych z gastronomią. Wypowiedzi kliku z nich prezentujemy poniżej.

Cały wywiad do przeczytania na stronach:

http://www.horecanet.pl/jestesmy-partnerami-nie-tylko-na-czas-prosperity/

https://ouichef.pl/artykuly/235992,partner-center-jestesmy-partnerami-nie-tylko-na-czas-prosperity

https://handelextra.pl/artykuly/236033,partner-center-jestesmy-partnerami-nie-tylko-na-czas-prosperity

 

Komentarz wobec programu pomocowego Partner Center płynący z branży Horeca.

 Dorota Waga - Prezes Zarządu Sielanka

Hotelarstwo i gastronomia są jednymi z najbardziej poszkodowanych branż w wyniku wprowadzenia ograniczeń w związku z pandemią COVIT-19. Jakkolwiek rozumiemy cel wprowadzenia rządowych regulacji, stanęliśmy w obliczu krachu na niewyobrażalną dotąd skalę. Od połowy marca nasze przedsiębiorstwa są zamknięte i odcięte od jakiejkolwiek możliwości uzyskania przychodów. Naszym celem jest przetrwanie tego okresu oraz utrzymanie zasobów ludzkich, na których opiera się branża HoReCa. Zachowanie płynności finansowej stało się kluczem do realizacji tych celów.  

Dlatego z dużym optymizmem i wdzięcznością przyjęliśmy propozycję Partner Center, polegającą  na rozłożeniu ratalnym należności wynikających ze złożonych wcześniej zamówień. Ponad to doceniamy inicjatywę, z którą wyszedł Partner Center bez jakiekolwiek kontaktu z naszej strony , zaledwie w kilka dni po ogłoszeniu wprowadzenia ograniczeń! W obecnej sytuacji, relacje partnerskie czy słowa takie, jak solidarność nabierają realnego, konkretnego znaczenia. Inicjatywa zaproponowana przez Partner Center  daje dobry prognostyk na przyszłość !

ciąg dalszy strona 2

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca