wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Wiosenne ożywienie jest zauważalne nie tylko w przyrodzie…W większości lokali sezon ogródkowy został już rozpoczęty, co za tym idzie jest co raz więcej miejsc sprzyjających spotkaniom towarzyskim a także degustacji wina w tych pierwszych wiosennych promieniach słońca.

Maj to sprzyjający miesiąc do podróży winiarskich. Dlatego już w pierwszych dniach tego miesiąca gościliśmy Export Manager Matteo Burani ze znakomitego domu winiarskiego Ferrari. Nie bez znaczenia jest termin, na który przypadła wizyta Mateo w Polsce, bowiem maj to miesiąc inauguracji ogródków restauracyjnych a co za tym idzie zwiększenia konsumpcji win musujących oraz bestsellerowego prosecco.

Od dawna wiemy, że Casa Pecunia lubi otaczać się ładnymi rzeczami, dlatego przez ostatnie miesiące była widywana podczas promocji w otoczeniu renomowanych torebek, firmowych zegarków a teraz także szwajcarskiej, kultowej czekolady. Jednak jednego wieczoru tak wiele piękna jak zgromadził Teatr Kamienica w Warszawie, nie było jeszcze w otoczeniu Casa Pecunia.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca